تبریک انجمن مستربچ و کامپاند به آقای سعید مقیسه برای انتخاب در هیات مدیره اتاق مشترک ایران و امارات

تبریک انجمن مستربچ و کامپاند به آقای سعید مقیسه برای انتخاب در هیات مدیره اتاق مشترک ایران و امارات

یکی از اعضای انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران در مجمع عمومی اتاق مشترک ایران و امارات به عنوان عضو هیات مدیره این اتاق انتخاب شده است. با توجه به روابط اتاق مشترک، امکان شناخت و معرفی منابع صادراتی و حل مشکلات تجار برای اعضای انجمن وجود دارد.

سعید مقیسه عضو انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران و مدیرعامل شرکت پردیس سبزدر گفتگو با روابط عمومی انجمن در مورد تسهیلاتی که اتاق مشترک ایران و امارات می تواند در اختیار اعضا قرار دهد گفت: اتاق های بازرگانی به صورت کلی نقش حمایت از تجار و بازرگانان در دو کشور را بر عهده دارند که این حمایت می تواند در زمینه های مختلف صنعت مانند پتروشیمی، پلیمر و مستربچ و کامپاند باشد. اعضای هیات مدیره این دوره از اتاق مشترک ایران و امارات نیز یک تیم جوان و پر انرژی هستند که قصد دارند از تمام توان خود برای تسهیل امور تجاری با کشور امارات استفاده کنند. بر همین اساس با توجه به روابط اتاق مشترک امکان شناخت و معرفی منابع صادراتی و حل مشکلات تجار برای اعضای انجمن وجود دارد.

 عضو هیات مدیره اتاق مشترک ایران و امارات در ادامه خاطرنشان کرد: حمایت ها زمینه های مختلفی مانند آموزش، تسهیل امور تجاری و رفع موانع تجار اماراتی در ایران و همچنین رفع موانع واردات و صادرات تولیدکنندگان و تجار ایرانی در امارات خواهد بود. بنابراین اتاق مشترک ایران و امارات به عنوان نماینده بخش خصوصی در دو کشور فعالیت خواهد کرد و برنامه های مختلفی مانند اعزام هیات تجاری و حضور در نمایشگاههای تخصصی دارد. قطعا عضویت در اتاق مشترک برای اعضا می تواند تسهیلات ویژه ای را به همراه داشته باشد.

ادامه خبر در لینک : https://bit.ly/2TZvpV0